Mühendislik

 

 

40 yılı aşkın süredir LINK olarak, "Mekanik Tesisat" içerisinde yer alabilecek herhangi bir hattın kendi özelliğine uygun olarak yapıya bağlanması için gerekli olan tüm askı ve destek sistemleri ile ilgili çözümler üretiriz ve çözümlerimizi sunarız. Serüvenimize başladığımız ilk günden bu yana, hem müşterilerimizin ihtiyaçlarını hem de içinde bulunduğumuz sürekli değişen pazarların ihtiyaçlarını karşılamak üzere ürün yelpazemizi geliştirmek için pazardaki değişiklikleri sürekli izliyor ve adapte oluyoruz.

 

Dünyanın bir çok yerinde kullanılan Boru Askı Destek Sistemleri, Havalandırma Bağlantı Sistemleri, Ses ve Titreşim Yalıtımı Sistemleri, Sismik Sınırlama Sistemleri, Endüstriyel Askı ve Destek Sistemleri, Modüler Profil Sistemleri, Cephe Sistemleri ve Yapı Tespit Sistemlerinde sağladığımız geniş ürün yelpazemiz bize, projeler için tam entegre bir yaklaşıma sahip olma avantajı sağlamış bu anlamda LINK’i her zaman bir adım önde tutmuştur.
 

 

 

 

Bugün, ürünlerimiz tüm dünyada 25'ten fazla ülkede kullanılmaktadır. Pakistan, Rusya, Özbekistan, Azerbaycan, Gürcistan, Katar, Kuveyt, Birleşik Arap Emirlikleri, Sudi Arabistan, Cezayir, İtalya'da seçilmiş distribütörlerimiz ise yerel bazda hizmet vermeye ve bu anlamda globalleşmeye verdiğimiz öneme işaret etmektedir.

Hizmetlerimiz için yüksek kalite standartlarını korumaya odaklanıyoruz. Biz bir ISO 9001 şirketiyiz ve ürünlerimizin birçoğu; UL, FM, GOST, TSEK,  ETA gibi ulusal ya da uluslararası sertifikalara sahiptir.
 

 

 

 

Müşterilerimiz için ilk temas noktası, tüm proje geliştirme için temel oluşturan satış organizasyonumuzdur. Projenin karmaşıklığına dayanarak, detaylar ve gereksinimler satış ve onların destek ekipleri tarafından mühendislik grubuna iletilmektedir.

 

Proje özelliklerini anlamak ve bilgi paylaşımında bulunmak için genellikle müşterimizin ilgili departmanı ile doğrudan iletişim kurarız. Daha sonra, elde edilen tüm bilgiler ile mühendislerimiz genel proje kapsamı için en iyi çözümü sunar ve onay için müşterimize iletiriz. Tüm bilgilerin en erişilebilir şekilde sunulmasını sağlamak amacı ile pazarlama ve ürün uzmanlarımız da mühendislik ekibimize destek vermektedir.


 

Şirket kültürümüzde var olan hassas bir yaklaşımla her bir projeyi tasarım aşamasından itibaren ele alıp uygulama ve denetim aşamalarının sonuna kadar dikkatle ele alır, planlama, üretim ve lojistik birimlerimiz ile zamanında teslimat ve üst kalitede ürün tedariki için çalışırız. LINK bünyesinde ki her bir departman ve sahip olduğu ekipler 360 derece hizmet anlayışımızın birer parçasıdır. 

 

Ürün sistemlerimizin birçoğu, kurulum süresini ve dolayısıyla işgücü maliyetlerini azaltmak için yenilikçi anlayış ile tasarlanmıştır. Tüm proje yolculuğu boyunca zamanında lojistik, planlama, projelendirme ve saha yardımına kadar tüm aşamalarda danışmanlık sunmanın karşılığı olarak mükemmel işler başarmak LINK’in en büyük motivasyonudur.
 

Bir mühendislik projesi sırasında alınacak önemli kararlar ve hassas değerler vardır. Mühendislik ekibimiz, bu projelerdeki müşterilerimizi desteklemek için; tasarım, malzeme, ürün seçimi, montaj  ve gelecekteki kullanım için onlara danışmanlık yaparak hizmet anlayışını da farklılaştırmıştır.
 

Proje desteğimiz şunları içerir:
 

- Projeye özel çözümler

- Teknik tasarım hizmeti / 3D tasarımlar

- 3D Analizler / Hesaplamalar

- Danışma ve problem çözme

- Yerinde destek /Süpervizörlük

- Uygulama kataloğu