Misyon Vizyon ve Değerlerimiz

 

MİSYONUMUZ

Sektör lideri olarak faaliyet gösterdiğimiz alanlarda, insan odaklı üretim anlayışımız ile müşterilerimizin ihtiyaçlarını zamanında, kabul görmüş standartlarla karşılayarak, çalışanlarımızın ve tedarikçilerimizin gelişimini sürekli destekleyerek, “Doğruluk”, ”Cesaret”, “Takım Çalışması” ve “Bağlılık” LINK Yapı değerlerimizi koruyarak çalışmak ve gelişmek.

Faaliyet gösterdiğimiz sektörde üretimini ve satışını yapmış olduğumuz ürünlerin sahip olması gereken Uluslararası Kalite Standartlarını sektörün tüm bireylerine aktarmak ve sektörün gelişimine katkı sağlamak.

VİZYONUMUZ

LINK Yapı olarak faaliyet gösterdiğimiz sektörde modern teknolojik gelişmeleri takip ederek ve uygulayarak sektörde lider olmak ve uluslararası kalite standart imajına sahip, kazanan, kazandıran, çağdaş bir insan kaynakları politikası izleyen şirket yapısı ile bölgemizde de lider konumunu devam ettirmektir.

DEĞERLERİMİZ

  • Doğruluk: Adımızdan gelen bağlılıkla sözümüze bağlı kalırız. Sözlerimiz ve yaptıklarımız arasında hep tutarlıyız.
  • Cesaret: Karar alırız, uygularız, güçlüklerle yüzleşerek üstesinden gelir, gerekli durumlarda risk alır, anlaşmazlıkları çözüme kavuştururuz, farklılıklara değer vererek diğerleri için örnek oluruz.
  • Takım Çalışması: Aynı amaç için birlikte hareket eder; birbirimizi destekleyerek başarıya ilerleriz.
  • Bağlılık: Şirket ile çalışanlarımız arasındaki iş ilişkisinin uzun vadeli bir ilişki olduğuna inanır, çalışanlarımıza, değerlerimize ve müşterilerimize bağlı çalışırız.