İSTANBUL 3. HAVALİMANI

Cumhuriyet tarihinin en büyük projesi olan İstanbul 3. Havalimanı Projesi’nde; "Tesisat bağlantı sistemleri" "Modüler profil sistemleri" "Sismik sınırlama sistemleri" ve "Havalandırma bağlantı sistemleri" ürün gruplarımızda çalışmaktan mutluluk duyuyoruz.
 

İGA ve MNG Tesisat işbirliği ile, tüm ürün gruplarımızda malzeme ve mühendislik birikimimizi aktardığımız projede çalışmalarımız tüm hızıyla devam ediyor.
 

Projenin önemli bir özelliği de; tüm tesisatların konsollamasında, kaynaklı imalata alternatif olan LINK Modüler Profil Sistemlerinin kullanılarak hızlı imalat, işçilik kolaylığı ve fiyat avantajı yakalanmasıdır. Herhangi bir kaynak işçiliği gerektirmeyen, tamamında civatalı bağlantı kullanılan ve tüm hesaplarının LINK Mühendislik Ekibi tarafından 3D Stres Analiz programları ile yapıldığı bu konsollar, statik ve termal yüklerin yanı sıra oluşabilecek deprem kuvvetlerine karşı da mukavimdir.

LINK Modüler Profil Sistemleri, bağımsız bir kuruluş gözetiminde 3. Havalimanı şantiyesinde test edilip bahsi geçen yükleri taşıdığına dair ayrıca sertifikalandırılmıştır.

Ayrıca DN900 (Ø1100)’lük galeri hatlarının bağlantısında makaralı roller sistemleri kullanılmıştır.

 

Uygulama çözümlerinde detaylı bilgi almak için muhendislik@linkyapi.com.tr adresine e-posta gönderebilirsiniz.