Hakkımızda

1978 yılında çelik dübel üretimi ile başlayan serüvende LINK önderliğinde Boru Askı ve Destek sektörünün geldiği nokta bugün bu sektörün kurucusu olan bizlere de gurur vermektedir...

 

Lider olmanın verdiği sorumluluk ile bizler gidilecek daha çok yolumuz olduğunun bilincindeyiz. LINK bünyesinde ki her çalışanın tüm benliğinde hissettiği yenilikçi yaklaşımı, müşteri odaklı ürünlere dönüştürerek kullanıma sunmak bizim hedefimiz olmuştur.

 

LINK bugün; Tesisat Bağlantı Sistemleri, Havalandırma Bağlantı Sistemleri, Ses ve Titreşim Yalıtımı Sistemleri, Sismik Sınırlama Sistemleri, Endüstriyel Askı ve Destek Sistemleri, Yapı Tespit Sistemleri, Cephe Sistemleri ve Modüler Profil Sistemlerinde, yurtiçi ve yurtdışında projelendirme sürecinden itibaren bilgi ve birikimini paylaşarak, yenilikçi, efektif çözümler ile aranılan ve tercih edilen marka olma yolunda hızla ilerlemektedir.
                                                                                   

Bu hedef doğrultusunda ilerlerken bizlere; olumlu ve olumsuz tüm eleştirileri ile destek olan müşterilerimize ihtiyaçlarına yönelik ekonomik, güvenilir ve uzun ömürlü çözümleri üretmeye devam edeceğiz.

 

Faaliyet gösterdiğimiz ve göstermeyi planladığımız sektörlerde uluslararası sertifikalar ile belgelenmiş ürün kalitemizi, yenilikçi, teknik, çözüm ve müşteri odaklı hizmet anlayışımız ile birleştirerek bölgemizdeki etkinliğimizi dünya çapında genişletmeyi hedefliyoruz.