LINK YAPI ISK-SODEX Fuarına Katıldı.

 

LINK YAPI, 29 Eylül - 2 Ekim 2021 tarihleri arasında 15.si düzenlenen sektörümüzün en önemli fuarı olan ISK-SODEX Fuarı’na katılarak Sistem Çözümlerini ziyaretçileri ve profesyoneller ile buluşturdu.

 

Mekanik tesisat sektörünün önde gelen firmalarından LINK Yapı, Beylikdüzü TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenen Avrasya bölgesinin en büyük  HVAC&R, Yalıtım, Pompa, Vana, Tesisat, Su Arıtma, Yangın, Havuz ve Güneş Enerjisi Sistemleri Fuarı olan uluslararası ISK_SODEX Fuarı’nda; Tesisat Bağlantı Sistemleri, Modüler Profil Sistemleri, Havalandırma Bağlantı Sistemleri, Ses ve Titreşim Yalıtımı Sistemleri, Sismik Sınırlama Sistemleri, Endüstriyel Askı Destek Sistemleri ve Yapı Tespit Sistemleri alanında ki çözümleri ve ürün gamı ile ziyaretçilerini ağırladı.

 

Ulusal ve uluslararası alanda çözüm ortağı olduğu prestijli projelerle de dikkat çeken Link Yapı, aynı zamanda fuarın en güçlü katılımcılarından biri oldu. Geniş ürün gösterimi ile stant alanına adeta showroom kuran LINK Yapı yurt içi ve  yurt dışı ziyaretçilerin beğenisini kazanarak yoğun ziyaretçi aldı.

 

Fuar bu yıl, %27 oranında yabancı ziyaretçi artışı olan fuar, 27 ülkeden 812 katılımcı, Türkiye dahil 95 ülkeden fuarı ziyarete gelen 86.217 sektör profesyonelini bir araya getirerek rekor bir kapanışa da imza attı.