Aqua Therm Moskova Fuarı'na katıldık

Rusya’nın başkenti Moskova’da 6-9 Şubat 2018 tarihleri arasında 21. kez düzenlenen Aqua Therm fuarı 36 farklı ülkeden 812 Katılımcı firma ve 27.517 kayıtlı ticari ziyaretçinin katılımı ile gerçekleşti.

Fuarda özellikle; Tesisat Bağlantı Sistemleri, Havalandırma Bağlantı Sistemleri, Ses ve Titreşim Yalıtımı Sistemleri, Sismik Sınırlama Sistemleri, Endüstriyel Askı ve Destek Sistemleri, Yapı Tespit Sistemleri, Cephe Sistemleri ve Modüler Profil Sistemlerimizden örneklerimiz ile yer alırken, geniş ürün gamı ve sistem çözümleri ile LINK Yapı iddiasını bir kez daha ortaya koydu.

Türkiye’nin yanı sıra ihracat ile de dış pazarlarda büyümeyi hedefleyen LINK Yapı, Gebze’deki üretim tesislerinde ürettiği ürünleri Ortadoğu, Afrika, Balkanlar, Türki Cumhuriyetler ve Avrupa’ya kadar pek çok ülkeye ihraç ediyor. Bu amaçla 2018’e hızlı bir giriş yapan LINK Yapı; Katar Metro Hattı, Türkmenistan Olimpiyat Köyü, Kuveyt Havalimanı, İran Mall, Baku Olimpiyat Stadyumu, Bahreyn Havalimanı gibi uluslararası başarılı projelerden sonra yurtdışı fuarlarında da yoğun ilgi gördü.